b97c3bf5b15fc07e7163cf1baaeaba09.jpg
Witamy Państwa serdecznie na łamach serwisu stomatologicznego dent24.pl.

Dent24.pl to nowoczesny portal o tematyce medycznej, który w prosty i przyjazny dla pacjenta sposób, pozwala wybrać najlepszego lekarza stomatologa w swojej okolicy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz współpracy lekarzy dentystów, naszych informatyków oraz specjalistów z dziedziny marketingu. Połączenie tych kompetencji oraz kwalifikacji naszego zespołu zaowocowało stworzeniem zaawansowanego i jedynego w swoim rodzaju serwisu internetowego.
 
Nasze doświadczenie pozwala nam twierdzić, iż jesteśmy liderem w branży rozwiązań informacyjnych dla rynku medycznego i biznesowego. Naszym celem jest przekazywanie rzetelnej i fachowej informacji w taki sposób, aby spełniać oczekiwania obecnych i przyszłych użytkowników serwisu.                   


O każdej porze dnia i nocy, w jednym miejscu, mają Państwo zagwarantowany bezpłatny dostęp do setek tysięcy ofert lekarzy stomatologów.


Źródło wiedzy
Stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju platformę komunikacji, wymiany myśli i doświadczeń – tak cennych w dzisiejszym świecie. Stanowimy cenione źródło wiedzy dla lekarzy – o nich samych, jak i pacjentów. Dzięki tysiącom opinii użytkowników, mają Państwo nareszcie realną możliwość wyboru najlepszego lekarza stomatologa w swojej okolicy. W naszym katalogu znajdą Państwo
specjalistów ze wszystkich dziedzin - od stomatologii zachowawczej po chirurgię szczękowo-twarzową, endodoncję czy ortodoncję.

Wolność myśli
Wszystkie zasoby serwisu są dostępne dla każdej odwiedzającej go osoby. Brak wymogu rejestracji to oszczędność Państwa cennego czasu. Każdy może w nim zamieszczać komentarze, korzystać z porad specjalistów i wszelkich innych zgromadzonych informacji. Zamieszczane przez Państwa opinie są anonimowe ponieważ wiemy, że często trudno powstrzymać się od emocji, a poruszane sprawy mają zazwyczaj charakter natury bardzo intymnej. Nasze doświadczenie oraz setki zrealizowanych projektów pozwoliły nam wypracować tak nowoczesną i bezpieczną dla Państwa formę działalności.

Gwarancja jakości
Serwis dent24.pl jest jedną z najlepiej rozpoznawanych witryn internetowych o tematyce dentystycznej. Codzienne aktualizacje i setki tysięcy odwiedzin sprawiają, że nasze rozwiązania, skutecznie mogą wspierać rozwój Państwa firmy. W dobie nowoczesnych technologii, oferujemy usługi najwyższej jakości, tak aby w oczach obecnych jak i przyszłych użytkowników oraz partnerów biznesowych ciągle pozostawać liderem w branży usług informacyjnych dla rynku medycznego i biznesowego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z serwisem i do korzystania z naszych usług.  Zespół dent24.pl
©   2012  dent24.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone